Бути жінкою – це мистецтво. Бути мамою – це героїзм. Встигати поєднувати всілякі ролі одночасно, бути емпатичною та уважною.
Читати даліБути жінкою – це мистецтво. Бути мамою – це героїзм. Встигати поєднувати всілякі ролі одночасно, бути емпатичною та уважною.
Читати даліТеорія базових перинатальних матриць – це теоретична модель стану психіки дитини на пренатальний (від моменту зачаття до пологів), натільний (період пологів) та постнатальний період (з народження до 3-х років). Засновником цієї теорії був Станіслав Гроф (чеський психолог/психіатр), 1975 р.
Читати даліПерша перинатальна матриця Цей етап названий Матрицею наївності недарма, адже це найкомфортніша стадія розвитку дитини. Сюди належить період від зачаття до перших сутичок. Перша перинатальна матриця характеризується станом дитини, близької до уявлень людства про рай: тепло; приємно; відчуття невагомості та захисту; повне задоволення фізіологічних потреб; постійна температура довкілля.
Читати даліВідразу хочу написати: дорогі жінки! Якщо щось пішло не так, як хотілося чи планувалося, то отже так і мало статися. Ти найкраща мама для своєї дитини, і я впевнена, що зробиш краще, що в твоїх силах ❤ Жодна дитина, навіть в “ідеальному” на твій розсуд середовищі, не виростить без психотравм, адже так влаштована психіка.
Читати далі